Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Nutné rozmary

Vzhled je naší vizitkou a ať chceme nebo ne, je na něj v současné době kladen daleko větší důraz, než tomu bylo dřív. Dobře vypadající žena mívá vyšší příjem, vyšší šance při pracovním pohovoru, lidé předpokládají, že upravení lidé jsou inteligentnější a praví muži obdivují krásné a upravené ženy.

Oxfordský slovník definuje slovo krása jako - dokonalý půvab, vrozený šarm a další kvality, které potěší oko a vyvolají obdiv. O kráse byla napsána spousta článků laických i odborných, bývá předmětem různých vědeckých studií, které zkoumají poměry vzdáleností jednotlivých částí, někteří ji zavrhují jako něco povrchního, pro jiné je důležitou součástí vnímání života.

Určitě se shodneme na tom, že ti,kteří byli obdařeni krásnými, souměrnými rysy, mají v životě jisté výhody, ale ta opravdová krása většinou vychází zevnitř. Pro krásu nejsou důležité parametry jako věk, váha, výška ani to, jestli máme dokonalý obličej.

Pro opravdovou krásu je důležité NAŠE vnímání sebe sama, NAŠE sebedůvěra, NAŠE spokojenost se sebou samými. A pokud spokojené nejsme, je těžké tu opravdovou, vnitřní krásu ukázat.

Vydejte se s námi na procházku zahradou krásy. Společně se pokusíme udělat z krásné ženy, jakou jste nyní, tu nejkrásnější ženu, jakou můžete být.

 

Každá pleť může vypadat krásně a stačí k tomu opravdu málo. Každodenní péče o pleť ráno a večer s kvalitními přípravky udělá na každé pleti zázraky. Objednejte si svoji Hodinku krásy a přijďte se přesvědčit.

 

Hodinka krásy 

je bezplatné kosmetické poradenství, na kterém se každé klience individuálně věnuji.

 

Co Vás čeká?

  • analýze pleti a zhodnocení stavu pleti
  • vyzkoušení doporučených přípravků, které řeší problematiku pleti (suchost, mastnotu, vrásky, povadlost pleti, akné, ucpané póry,..), nebo pomohou pleti udržet pleť v dokonalé kondici co nejdéle a zamezí vzniku problémů pleti, způsobených nesprávnou péčí
  •  
  • naučíte se, jak správně pečovat o pokožku na tváři, krku a dekoltu ráno a večer a jak přípravky správně nanášet
  • vybereme spolu ideální odstín podkladové báze (make-upu) podle typu a odstínu Vaší pleti
  • naučíte se jednoduché denní líčení
  • Pracuji s luxusní kosmetikou Mary Kay - Certifikát o kvalitě přípravků si můžete prohhlédnout zde: Prohlaseni_o_pripravcich.pdf (40 KB)

Pokud budete s přípravky spokojená a budete si chtít vyzkoušené přípravky pořídit, můžete si je koupit přímo na Hodince krásy, nebo si je objednat k Vámi zvolenému termínu.

 

Po absolvování Hodinky krásy se můžete zúčastniz Minikurzu líčení, který je pro naše klientky zdarma.

 

Objednejte se na Hodinku krásy sama nebo s kamarádkou.

Těším se na setkání s Vámi a věřím, že si svoji hodinku krásy užijete a budete z pocitu ze své pleti nadšená.

 

Můžete využít i možnost stát se hostitelkou a získat v rámci Hostitelského programu dárky a svoji kosmetiku ZDARMA.

 

S námi zjistíte, že krásná pleť není dar, který vám dává příroda, ale dar, který dáváte sama sobě

a že ... 

 ...VYPADAT SKVĚLE MŮŽETE I VY!

 

 Pro více informací mě kontaktujte na tel: 604 44 70 76

nebo můžete zaslat vzkaz:

   

 

 

TOPlist